Licytacje komornicze w Mielcu

Nieruchomość Zakończona

prawo własności nieruchomości gruntowej oznaczonej działkami ew. nr 310, 311 o łącznej pow. 0,3500 ha, położona w Sadkowa Góra, gmina Borowa, dla której Sąd Rejonowy w Mielcu prowadzi KW nr TB1M/00024859/5

  • Termin14 sierpnia 2026 –21 sierpnia 2026
  • Cena wywoławcza14 325,00 zł
  • Cena oszacowania19 100,00 zł
  • SygnaturaKm 2061/22

prawo własności nieruchomości gruntowej oznaczonej działkami ew. nr 310, 311 o łącznej pow. 0,3500 ha, które położone są w swoim bezpośrednim sąsiedztwie tworząc spójną i funkcjonalną całość. Od strony wschodniej częściowo ogrodzone ogrodzeniem zlokalizowanym na działce sąsiedniej, uzbrojone są w doziemną sieć wodociągową, ponadto wzdłuż zachodniej części działki nr 311 przebiega napowietrzna linia teletechniczna wraz ze zlokalizowaną w granicach działki podbudową słupową. W trakcie oględzin stwierdzono, iż działka nr 310 użytkowana jest jako droga gruntowa nieutwardzona, a działka nr 311 jest uprawiana rolniczo. Nieruchomość położona w Sadkowa Góra, gmina Borowa, dla której Sąd Rejonowy w Mielcu prowadzi KW nr TB1M/00024859/5

Zobacz licytację
Nieruchomość Zakończona

prawo własności nieruchomości gruntowej oznaczonej działką ew. nr 362 o pow. 0,1500 ha, położona w Sadkowa Góra, gmina Borowa, dla której Sąd Rejonowy w Mielcu prowadzi KW nr TB1M/00024859/5

  • Termin14 sierpnia 2026 –21 sierpnia 2026
  • Cena wywoławcza5175,00 zł
  • Cena oszacowania6 900,00 zł
  • SygnaturaKm 2061/22

prawo własności nieruchomości gruntowej oznaczonej działką ew. nr 362 o pow. 0,1500 ha, od strony zachodniej częściowo ogrodzona ogrodzeniem zlokalizowanym na działce sąsiedniej, nieuzbrojona w sieci infrastruktury technicznej. Nad jej zachodnią częścią przebiega napowietrzna linia elektroenergetyczna wysokiego napięcia oraz napowietrzna linia teletechniczna wraz ze zlokalizowaną w granicach działki podbudową słupową. W trakcie oględzin stwierdzono, że działka nie jest użytkowana rolniczo, stanowi użytek zielony, koszony. Nieruchomość położona w Sadkowa Góra, gmina Borowa, dla której Sąd Rejonowy w Mielcu prowadzi KW nr TB1M/00024859/5

Zobacz licytację
Nieruchomość Zakończona

prawo własności nieruchomości gruntowej oznaczonej działkami ew. nr 310, 311 o łącznej pow. 0,3500 ha, położona w Sadkowa Góra, gmina Borowa, dla której Sąd Rejonowy w Mielcu prowadzi KW nr TB1M/00024859/5

  • Termin14 sierpnia 2026 –21 sierpnia 2026
  • Cena wywoławcza14 325,00 zł
  • Cena oszacowania19 100,00 zł
  • SygnaturaKm 2061/22

prawo własności nieruchomości gruntowej oznaczonej działkami ew. nr 310, 311 o łącznej pow. 0,3500 ha, które położone są w swoim bezpośrednim sąsiedztwie tworząc spójną i funkcjonalną całość. Od strony wschodniej częściowo ogrodzone ogrodzeniem zlokalizowanym na działce sąsiedniej, uzbrojone są w doziemną sieć wodociągową, ponadto wzdłuż zachodniej części działki nr 311 przebiega napowietrzna linia teletechniczna wraz ze zlokalizowaną w granicach działki podbudową słupową. W trakcie oględzin stwierdzono, iż działka nr 310 użytkowana jest jako droga gruntowa nieutwardzona, a działka nr 311 jest uprawiana rolniczo. Nieruchomość położona w Sadkowa Góra, gmina Borowa, dla której Sąd Rejonowy w Mielcu prowadzi KW nr TB1M/00024859/5

Zobacz licytację
Nieruchomość Zakończona

prawo własności nieruchomości gruntowej oznaczonej działką ew. nr 375 o pow. 0,8400 ha, położona w Sadkowa Góra, gmina Borowa, dla której Sąd Rejonowy w Mielcu prowadzi KW nr TB1M/00024859/5

  • Termin14 sierpnia 2026 –21 sierpnia 2026
  • Cena wywoławcza32 850,00 zł
  • Cena oszacowania43 800,00 zł
  • SygnaturaKm 2061/22

prawo własności nieruchomości gruntowej oznaczonej działką ew. nr 375 o pow. 0,8400 ha, nieogrodzona, nieuzbrojona w sieci infrastruktury technicznej, użytkowana rolniczo. Nieruchomość położona w Sadkowa Góra, gmina Borowa, dla której Sąd Rejonowy w Mielcu prowadzi KW nr TB1M/00024859/5

Zobacz licytację
Ruchomość Aktualna

Ciągnik samochodowy m-ki IVECO AT 440 T41 Trakker

  • Termin27 sierpnia 2026 –3 września 2026
  • Cena wywoławcza40 950,00 zł
  • Cena oszacowania54 600,00 zł
  • SygnaturaGKm 36/24

Ciągnik samochodowy m-ki IVECO AT 440 T41 Trakker MR'07 E5 26.0t, wersja T EuroTronic, rok prod. 2012, VIN: WJME3TSS4DC256774, pojazd posiada liczne uszkodzenia w powłoce lakierniczej kabiny, ogniska korozji na ramie głównej pojazdu, pojazd nieużytkowany od ok. 2 lat

Zobacz licytację
Ruchomość Aktualna

Samochód osobowy m-ki Renault Clio

  • Termin28 sierpnia 2026 –4 września 2026
  • Cena wywoławcza3750,00 zł
  • Cena oszacowania5 000,00 zł
  • SygnaturaGKm 55/25

Samochód osobowy m-ki Renault Clio, rok prod. 2010, nr rej. RJSHM80, VIN: VF1CR2V0H44557462, 1,5 tdi, hatchback, kolor biały, przebieg 409 tys km

Zobacz licytację
Nieruchomość Aktualna

dział wynoszący 3/4 w prawie własności nieruchomości gruntowej położonej w Mielcu, o pow. 0,07 ha, obręb 5 Smoczka, ozn. działką ewidencyjną nr 2159/4

  • Termin23 września 2026 –30 września 2026
  • Cena wywoławcza39 093,75 zł
  • Cena oszacowania52 125,00 zł
  • SygnaturaGkm 43/24

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Mielcu Łukasz Dziuban zawiadamia na podstawie 10131 §1 kpc w zw. z art. 10136 k.p.c. oraz art. 867 §1 w zw. z art. 879 1 k.p.c. że w dniu 23.09.2026 roku, o godz. 9:00 na portalu https://e-licytacje.komornik.pl/ rozpocznie się licytacja elektroniczna nieruchomości oznaczonej jako: udział wynoszący 3/4 w prawie własności nieruchomości gruntowej ozn. działką ewidencyjną nr 2159/4 o pow. 0,07 ha, położonej w Mielcu, obręb 5 Smoczka, , dla której Sąd Rejonowy w Mielcu prowadzi księgę wieczystą nr TB1M/00023031/8.
Na terenie posesji znajdują się nasadzenia w postaci krzewów ozdobnych typu thuja oraz cisy. Przez teren działki przechodzi napowietrzna linia energetyczna średniego napięcia oraz na granicy z działką ewid. nr 2159/3 przebiega podziemna sieć wodna. Na dzień wizji przedmiotowa nieruchomość gruntowa zabudowana jest fragmentem budynku mieszkalnego, będącego w trakcie realizacji inwestycji.
Licytacja zakończy się w dniu 30.09.2026 roku o godz. 14:00 - na podstawie art. 8796 § 21 Jeżeli w ciągu 5 minut przed planowanym terminem zakończenia przetargu zgłoszono postąpienie, termin ten ulega odroczeniu o 5 minut. Jeżeli w dodatkowym czasie zgłoszono dalsze postąpienie, termin zakończenia przetargu podlega każdorazowo odroczeniu o kolejne 5 minut, aż do momentu gdy ustaną postąpienia.

Przystępujący do licytacji zgodnie z art 8671 § 1 kpc zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości
10% ceny oszacowania, to jest kwotę 5.212,50 złotych najpóźniej na dwa dni robocze przed rozpoczęciem przetargu.
Rekojmię można wpłacić na rachunek bankowy Komornika  Mielcu nr: 38 2030 0045 1110 0000 0314 7750 Bank BGŻ BNP Paribas S.A. Organ jednocześnie poucza, iż za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego Komornika.
W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z Komornikiem. Protokół opisu i oszacowania, przeglądać można w Kancelarii Komornika od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, jest również udostępniony w obwieszczeniu znajdującym się na stronie Krajowej Rady Komorniczej.
Przystępujący do licytacji zobowiązany jest do utworzenia indywidualnego konta w systemie teleinformatycznym, podania danych niezbędnych do wydania postanowienia o przybiciu: numeru PESEL, numeru dokumentu stwierdzającego tożsamość i oświadczenia, czy pozostaje w związku małżeńskim, a jeżeli tak, czy nieruchomość zamierza nabyć do majątku wspólnego, oraz do wskazania czy licytuje we własnym imieniu, czy jako pełnomocnik innej osób.
Licytacja prowadzona jest na podstawie przepisów kodeksu postępowania cywilnego regulujących tryb licytacji nieruchomości w drodze elektronicznej. W szczególności, stosownie do dyspozycji art. 986 [4] i następne k.p.c. warunkiem udziału w przetargu jest utworzenie indywidualnego konta w systemie teleinformatycznym. Wraz z rękojmią licytant zobowiązany jest do podania w systemie teleinformatycznym danych niezbędnych do wydania postanowienia o przybiciu: nr PESEL, numeru dokumentu stwierdzającego tożsamość i oświadczenia czy pozostaje w związku małżeńskim, a jeżeli tak to czy nieruchomość zamierza nabyć do majątku wspólnego czy osobistego, oraz wskazania czy licytuje we własnym imieniu czy jako pełnomocnik innej osoby. W razie potrzeby Komornik niezwłocznie wezwanie licytanta, pod rygorem niedopuszczenia do udziału w przetargu, za pośrednictwem systemu teleinformatycznego do uzupełnienia danych. Komornik potwierdza fakt złożenia rękojmi i podania danych niezwłocznie po ich otrzymaniu, poprzez dopuszczenie licytanta do udziału w przetargu. O odmowie dopuszczenia do przetargu zawiadamia się zainteresowanego za pośrednictwem systemu teleinformatycznego Nabywca obowiązany jest zapłacić cenę nabycia natychmiast po udzieleniu mu przybicia. Resztę ceny, na którą zalicza się złożoną rękojmię, uiszcza się w dniu następnym w godzinach urzędowania kancelarii komorniczej lub na rachunek bankowy komornika do godziny osiemnastej dnia następnego. Jeżeli ten dzień przypada w sobotę lub dzień ustawowo wolny od pracy, cenę uiszcza się w następnym dniu po dniu albo dniach wolnych od pracy. Pozostałym licytantom rękojmię zwraca się niezwłocznie po złozeniu pisemnej dyspozycji o zwrocie ze wskazaniem rachunku bankowego.
Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do przeprowadzenia licytacji i przysądzenia na własność na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeśli osoby te przed rozpoczęciem licytacji nie złożą dowodu, że wniosły powództwo o zwolnienie spod egzekucji tej nieruchomości lub innych przedmiotów razem z nią zajętych i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję. Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeśli nie są ujawnione w księdze wieczystej i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji nie będą uwzględniane w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.

Zobacz licytację

Brak licytacji nieruchomości w tej chwili — zobacz pozostałe kategorie.

Brak licytacji ruchomości w tej chwili — zobacz pozostałe kategorie.